Darmowe szkolenie narzędziowe

Naucz się tworzyć video reklamy

Dowiedz się jak stworzyć profesjonalny film reklamowy Twojego e-sklepu bez niczyjej pomocy i inwestowania w kamerę czy programy do obróbki video! Nauczymy Cię także jak stworzony klip zmienić w reklamę, która zainteresuje Twoich klientów.

Data: 22 Maja: 13:00 - 14:00! (Za darmo i online)

Czego Cię nauczymy?

Nasze szkolenie będzie w 100% poświęcone praktyce i będzie składało się z dwóch części. W pierwszej z nich wygenerujemy film reklamowy za pomocą nowego i darmowego narzędzia od Google, jakim jest YouTube Video Builder, a następnie stworzymy z niego reklamę w Google Ads. Jakie nowe umiejętności zdobędziesz:

  • obsługa YouTube Video Builder,
  • uruchomienie reklamy w YouTubie i w sieci reklamowej Google.

Żeby uczestniczyć w szkoleniu, nie musisz posiadać wiedzy technicznej, czy komputera do renderowania filmów. Po naszym webinarze stworzysz video reklamę swojego sklepu za darmo! Wystarczy Ci jedynie komputer i dostęp do Internetu :).

Zapisz się teraz, nie ma na co czekać.

Jeżeli nie będziesz mógł być na żywo otrzymasz od nas nagranie webinaru na podany adres e-mail :) 

Co to YouTube Video Builder?

To nowe narzędzie, które dzięki edytorowi typu "drag and drop" pozwoli Ci stworzyć film reklamowy. Oferuje ono 13 gotowych scenariuszy, które mają różne przeznaczenie. Podczas szkolenia skupimy się na tych, które najlepiej nadają się reklamy sklepu internetowego.

Co po wygenerowaniu filmu?

W drugiej części szkolenia pokażemy Ci jak uruchomić reklamę ze stworzonym filmem. Dzięki ekspozycji w YouTube czy sieci reklamowej Google Ads Twój sklep dotrze do nowych klientów. Pokażemy Ci jak wybrać grupę docelową np. na podstawie bazy remarketingowej.

Webinar poprowadzą:

Paweł Styperek

Specjalizuje się w połączeniu marketingu i technologii. Aktualnie z jego aplikacji dla e-commerce korzysta ponad 500 sklepów w Polsce. Zawsze dąży do konkretnych odpowiedzi, a nie bazowaniu na przypuszczeniach. 

Adam Olejnik

Swoje doświadczenie zdobył, będąc doradcą ds. pozycjonowania, a następnie współprowadząc sklepy - od tworzenia kart produktowych po ich reklamę. Obecnie zajmuje się pomocą klientom GetReview i Refericon w obsłudze aplikacji.

Webinar zacznie się za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund
.